centrum elektryka

Poniżej znajdują się oferty pracy na poszukiwane stanowiska w Centrum Elektryka.

Oferty pracy

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:
Przedstawiciel handlowy Aktualne
Elektryk Aktualne

Oferta ważna od: 01.09.2018

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Województwo Śląskie

Opis stanowiska:

Budowanie i podtrzymywanie stałych relacji z klientami - zakłady przemysłowe, odbiorcy hurtowi, firmy instalacyjne i z rynku inwestycji - praca mobilna; realizowanie polityki handlowej Firmy.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży materiałów lub rozwiązań technicznych dla przemysłu
- mile widziana znajomość rynku elektroenergetycznego
- operatywność i aktywność w działaniu
- doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowym
- ważne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie z konkurencyjnym systemem premiowania wyników
- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- dużą samodzielność działania
- dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
- niezbędne narzędzia do pracy

Wynagrodzenie: 3800 zł (zależne od wyniów)

Elektryk

Wykonywanie instalacji elektrycznych silnoprądowych i niskoprądowych, montaż sieci napowietrznych, budowa linii kablowych, pomiary i badania elektryczne.

Wymagania:

- minimum rok doświadczenia na danym stanowisku
- wykształcenie zawodowe, techniczne (preferowane: elektryk, elektromonter)
- uprawnienia SEP do 1 kV
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
- ważne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- wykształcenie kierunkowe
- uprawnienia SEP powyżej 1 kV

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennych umiejętności

Wynagrodzenie: do 4000 zł (zależne od doświadczenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) tutaj:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Centrum Elektryka danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Informujemy także, że w razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Centrum Elektryka.

Oświadczamy, że po zakończeniu rekrutacji Centrum Elektryka nie będzie przechowywać danych kandydatów, którzy nie zostali przyjęci na dane stanowisko, dane zostaną usunięte.

Podstawa prawna: RODO – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - obowiązuje od 25 maja 2018 r.

Centrum Elektryka, hurtownia elektroinstalacyjna

ul. Korfantego 15, Ruda Śląska 41-707, Śląskie

tel +48 502 117 305